דף הבית
שירותי המרפאה

שירותי המרפאה

שיקום הפה, טיפולים אסתטיים ומה שביניהם

בזמן  שאתם פוגשים אדם שמעולם לא הכרתם, באופן אוטומטי נוצר רושם ראשוני תוך מספר שניות. ומהו הרושם החיצוני שתמיד תזכרו?  יש כאלו שזוכרים את העיניים של האדם, אחרים מתמקדים דווקא באף או באוזניים, אבל הרוב המוחלט של בני האדם זוכרים את החיוך של האדם שעמד מולם.

למרות הרצון שלנו לא לשפוט אדם לפי המראה החיצוני, אם מישהו עבר הלבנת שיניים הוא יזכה אצלכם בנקודות חיוביות ואילו אדם שעדיין זקוק לתהליך ארוך של שיקום הפה דווקא יצטרך לסבול מהיחס ההפוך.

אם גם אתם מבינים שיש קשת רחבה של טיפולים אסתטיים שיכולים לשנות לכם את החיוך או שאתם רק רוצים ללמוד קצת על השתלות שיניים – הגעתם למקום הנכון!

רופא שיניים – האיש הנכון בזמן הנכון

כדאי להגיע אל הרופא שלכם, ולא רק כדי לסדר גשר בשיניים 

עם יד על הלב, מתי פעם אחרונה הייתם אצל רופא שיניים? יכול להיות שמאוד כאב לכם ואז הגעתם לטיפול חירום, אבל כמה מאיתנו באמת מקפידים על ביקורת קבועה אצל רופא שיניים?

אם אתם רוצים לשמור על בריאות הפה והשיניים שלכם, אל תחכו. בואו להיבדק באופן קבוע כל חצי שנה ותוכלו למנוע מעצמכם כאבים או סיבוכים עתידיים אשר יכולים להופיע כתוצאה של הזנחה, פחד מרופא שיניים  או חוסר מודעות.

טיפולים אסתטיים – החיוך הוא כרטיס הביקור שלכם  

שורת שיניים ישרות שמחייכות אליכם מהמראה נשמע כמו המצב האידיאלי, אבל איך עושים את זה? הדרך הבסיסית והמוכרת ביותר היא יישור שיניים לילדים. מתחילים בגיל צעיר, מגיעים באופן קבוע אל רופא השיניים, מדביקים את הסמכים ומתחילים בתהליך יישור שיניים, שבסופו של דבר זה יאפשר לכם לחייך עם שיניים ישרות ומסודרות.

כיום, עם המודעות העולה למראה השיניים, אפשר למצוא יותר ויותר מקרים של  יישור שיניים למבוגרים אשר החליטו לא לוותר וליהנות מחיוך ישר.

יישור שינים – לחתום את התהליך עם שיניים לבנות

אחרי שהצלחתם ליישר את השיניים בצורה אסתטית ומסודרת, אתם בטח רוצים להפוך את השיניים ללבנות במיוחד כדי להוסיף לאפקט ולהפוך את החיוך למושלם.

הלבנת שיניים באמצעות לייזר היא תהליך מבוקש, אך לפעמים יש שן אחת או שתיים שהצבע שלהן אינו תואם לשאר. השוני הזה יכול לפגום במראה השיניים ולכן כדאי לכם לחשוב על ציפוי או כתר שיוכלו לעזור.

הלבנת שיניים , כתר  זירקוניה או חרסינה?

הלבנת השיניים מחזיקה בדרך כלל לפרק של שנה.

לעומת זאת ,ניתן להדביק על השיניים ציפוי חרסינה או להלביש ותן בכתר זירקוניה או חרסינה מאוחה למתכת . הציפויים או כתרי הזירקוניה יכולים להחזיק עד 15 שנים בתנאי שרופא שיניים מתחזק אותם על בסיס קבוע והמטופל מצידו שומר על היגיינת פה טובה.

השתלות שיניים – מחזירים עטרה ליושנה

אובדן של שיניים יכול להתרחש בכל גיל. בין אם מדובר על עקירה, טראומה לשן או נפילה כתוצאה מהזדקנות – התוצאה זהה, חור בין שורות השיניים שמפריע לאסתטיות של החיוך ויכול לגרום לבעיות בביטחון, בדימוי העצמי ואפילו להשפיע חברתית. במקום לסבול, אפשר לפתור את הבעיה בקלות על ידי שתלים דנטליים מסוגים שונים ובשיטות מגוונות שיכולים להחזיר לכם את היכולת לחייך.

השתלת שיניים מסורתית – חוזרים למקורות

כאשר רק המציאו את עולם השתלות השיניים, הכול נעשה בשלבים במטרה לדאוג לכך שכל פעולה תיקלט בצורה הטובה ביותר.
בשלב הראשון מחדירים את השתלים אל העצם וממתינים עד שהם ייקלטו היטב.

לאחר מכן ובביקור אחר במרפאה, חושפים את השתלים ובשלב מאוחר יותר לוקחים את המידות לבניית הכתרים על השתלים. לאחר ייצור הכתרים, מזמינים את המטופל פעם נוספת במטרה להתקין את כתרים על השתלים .

השתלת שיניים ביום אחד

בעולם המודרני של היום כולנו ממהרים. כל אחד רוצה לחסוך בזמן, להגיע כמה שפחות למרפאה ולסיים את הטיפולים ביום אחד. בחלק מהמקרים ובמידה ומצב הלסת מתאים ניתן לבצע את השתלים, ולהתאים שיניים מידיות בישיבה אחת.

כך חוסכים חודשים רבים ופעולות פולשניות נוספות כגון פעולת החשיפה של השתלים. יחד עם זאת חשוב לבדוק התאמה לטיפול לפני שמתחילים וכך להגביר את סיכויי ההצלחה.

השתלת שיניים ממוחשבת – העתיד כבר כאן

השתלות שיניים נכנסות גם הן אל העידן המודרני וכיום ניתן להשתמש בהדמיית CT ממוחשבת בכדי להעריך את מצב הלסת באופן מדויק, לתכנן את מיקום וזווית השתלים ובמידת הצורך להכין סד כירורגי אשר יעביר את המידע מהמחשב לפיו של המטופל. שיטה זו מצמצמת סיבוכים אפשריים על ידי הגדלת הדיוק של הפרוצדורה הכירורגית.

טיפול שיניים בלייזר – מגון של אפשרויות

קרני הלייזר הפכו להיות כלי שימושי בתעשייה, בצבא ואפילו במכשירים ביתיים, אבל לא כולם יודעים שגם רופאי השיניים זוכים ליהנות מהיתרונות שיש להן להציע. הלייזר יכול לאפשר לבצע טיפולי חיטוי וניקוי שיניים, טיפולים בדלקות חניכיים, הלבנת שיניים, סיוע במהלך טיפול שורש ואפילו הסרה של נגעים שונים בתוך חלל הפה. טיפולי שיניים בלייזר נחשבים לבטוחים לגמרי, מורידים את הסיכון לדימום ולפעמים חוסך את  ההרדמה במקומית.

טיפול שורש – הפחד האמיתי שלכם

בינינו, אף אחד לא מפחד להגיע לרופא בשביל הלבנת שיניים. הפחד האמיתי מתחיל כשאתם מבינים שמשהו מאוד כואב ויכול להיות שתזכו לשמוע את צמד המילים המרתיע: "טיפול שורש". למרות הפחד שטבוע בנו באופן טבעי, בשנים האחרונות הטיפולים הפכו להיות קלים יותר בזכות הרדמה ממוחשבת שניתן לקבל.

הרדמה זו ניתנת באמצעות מכשיר מיוחד המדמה עט ומזריק חומרי הרדמה בצורה מדויקת, בפיזור נכון ולמשך זמן רב יותר. כך ההרדמה משפיעה מיד, מפוזרת בכל האזור והמטופל כמעט ואינו מרגיש כאב – לא בתהליך ההרדמה ובוודאי שלא במהלך הטיפול.

אם אתם רוצים חיוך קורן, שיניים בריאות ולשכוח מהעששת, הגעתם למקום הנכון! צרו קשר עוד היום, תאמו תור למרפאה ותוכלו לצאת עם חיוך בריא מאוזן לאוזן.

מחכים לכם!

 

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?