דף הבית
השתלת שיניים בקריות – המרפאה האיכותית ביותר בישראל

השתלת שיניים בקריות – המרפאה האיכותית ביותר בישראל

צוות מומחים מהשורה הראשונה

מרפאת השיניים שלנו נוסדה בשנת 2007, ומאז ועד היום אנחנו מעמידים לרשות המטופלים צוות של רופאי שיניים מנוסים הפועלים תחת השגחתו המקצועית של ד״ר רמי פטררו.

הצוות הרפואי שלנו כולל מומחים בתחומים שונים כמו: שיקום הפה, השתלות שיניים או יישור שיניים.

המרפאה שלנו מציעה מענה מקיף, מיומן ומקצועי לכול בעיות השיניים תחת קורת גג אחת. למעט מקרים המצריכים הרדמה כללית ומבוצעים בבית חולים

טכנולוגיה עדכנית ומתקדמת

אנחנו, צוות המומחים במרפאת שיניים בקריות, משתמשים בטכניקות ובטכנולוגיות החדשניות ביותר לטיפולי שיניים. טכניקות ששירתו במהלך השנים אלפי מטופלים שהגיעו אלינו במיוחד, מקרוב ומרחוק, כדי ליהנות מטיפול מסור ומקצועי אצל רופא שיניים בקריות.

 • השתלות שיניים ביום אחד – באמצעות הטכנולוגיה הממוחשבת והמתקדמת, אנחנו מציעים השתלות שיניים ביום אחד. השתלה דנטלית במרפאה שלנו מייתרת את הצורך להפנות את המטופל למכון צילומי שיניים חיצוני.

תכנון ממוחשב של ההשתלה הדנטלית, בשילוב של מכשיר פנורמי ו-CT, מאפשרים לרופא המומחה לקבל מידע מידי ומדויק ביותר על מצב השיניים שלכם לקראת ההשתלה.

 • יישור שיניים בשיטת Damon – שיטת יישור שיניים זו לא עוסקת רק בסוגרים ובחוטים מהפכניים, אלא מציעה דרך חדשה לחלוטין ליישור שיניים.

שיטת Damon מציעה חיוך יפהפה ומלא שיניים טבעיות, שמושג על ידי הפעלת כוחות ביולוגיים מעודנים, שמבטיחים יישור שיניים מהיר ויעיל.

 • שיקום הפה – הטכנולוגיה החדשנית לשיקום הפה מאפשרת למומחה השיניים שלנו:
  • להשתמש במכשיר לייזר דנטלי מתקדם – LightWalker, של חברת פוטונה (Fotona), שבאמצעותו ניתן לבצע מגוון רחב של טיפולים, כמו:
   • הסרת אבנית וניקוי עששת
   • טיפולי חניכיים
   • טיפולים כירורגיים מסובכים
  • להשתמש בסורק אינטר-אוראלי מתקדם מסוג Shape Trios 3, של חברת שייפ 3 (Shape 3), המאפשר לקחת מידות אופטיות מדויקות לחלוטין, לטובת הפעולות לשיקום הפה.
 • רפואת שיניים כללית – המרפאה שלנו מציעה רפואת שיניים מתקדמת ואיכותית לכול בני המשפחה באווירה ידידותית וליווי אישי.

השתלת שיניים בצפון

על השתלות שיניים

הטכנולוגיה מציעה היום מגוון אפשרויות להשתלת שיניים, הדורשות מומחיות וידע שהם מנת חלקו של רופא השיניים שלנו, מומחה בתחום ההשתלות הדנטליות.

אנשים מאבדים שיניים מסיבות שונות, כמו:

 • הזדקנות
 • מחלת חניכיים
 • שחיקה ובלאי
 • תאונה או פציעה
 • גנטיקה
 • תזונה לקויה או עישון

לאחר בדיקה קפדנית שבה המומחה יבדוק אם אתם מועמדים מתאימים להשתלת שיניים בכלל, או  להשתלת שיניים ביום אחד, בפרט – תוכלו לעבור הליך כירורגי שיציע לכם חיוך מלא שיניים יפות.

בחירה בהשתלת שיניים בקריות מציעה לכם טיפול מקצועי שמתחיל בייעוץ ומסתיים בשיניים מלאכותיות שנראות, מתפקדות ועמידות ממש כמו השיניים הטבעיות שלכם.

כלומר, לאחר ההשתלה תוכלו להתחיל לחייך בחופשיות, ליהנות מכל סוגי המאכלים, ולדבר בלי שום קושי.

על יישור שיניים בקריות

גם אם פספסתם את יישור השיניים בגיל הנעורים, עדיין לא מאוחר מדי. יישור שיניים בקריות, המבוצע על ידי אורתודנט מנוסה, מעמיד לרשות המטופלים את הטכנולוגיות העדכניות ביותר ליישור שיניים בכול גיל.

במקום לסבול מביטחון עצמי נמוך בגלל המראה האסתטי של השיניים שלכם, האורתודנט שלנו יציע לכם את הפתרון המתאים שיוכל להעניק לכם סוף סוף סט של שיניים יפות, בריאות וצחורות.

כאשר החיוך שלכם יתוקן וכבר לא תנסו לכסות עליו במבוכה – גם הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלכם ישתקמו וישפיעו לטובה על איכות החיים, אשר מצדה, תשתפר פלאים.

על שיקום הפה

שיקום הפה הוא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות. טיפולי שיניים בקריות מציעים טיפולי שיניים המשלבים בין צרכי בריאות השיניים לבין הצרכים האסתטיים של החיוך שלכם.

כיוון שמדובר בטיפול מורכב למדי, הכולל בין השאר: סתימות, ניקוי שיניים טיפולי שורש או השתלות, אנחנו מציעים לכם מרפאת שיניים מקצועית עם רופאים מומחים בתחומים הללו.

טיפול לשיקום הפה ביום אחד ותחת קורת גג אחת, מפחית באופן מרשים את החרדות ואת אי הנעימויות שהיו בעבר חלק בלתי נפרד מחוויית שיקום הפה, שנמשכה מספר שבועות או יותר.

על טיפולים אסתטיים

היום, כשתוחלת החיים התארכה, אנשים בכול גיל מבקשים לשמור על מראה אסתטי באופן כללי, ובעיקר על מראה הפה והשיניים.

שיניים לא מטופחות, לא רק מרתיעות אחרים, אלא עלולות להקשות גם על האכילה והדיבור, ולפגוע באיכות החיים.

אצלנו, במרכז לבריאות השן, תוכלו לקבל טיפולים מקצועיים מרופאי שיניים מומחים מהשורה הראשונה, שיבטיחו שתמיד תוכלו ליהנות מחיוך נהדר ומבריאות טובה.

 

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?